Committees‎ > ‎

Municipal Authority

Length of Term is 5 years


Member Name                                                   Term Expiration


Mr. Roy Pate                                                                December 31, 2017


John Fruncek   (Secretary/Treasurer)                     December 31, 2018


Mr. Ira Sunderland (Chairman)                                 December 31, 2021


Mr. Dennis Rebuck 
(vice-chair)                                  December 31, 2020


Mr. Robert Thompson                                                   December 31, 2019


Annual election of officers 4th Monday in January

 

x